Jdi na obsah Jdi na menu

Zaoceánskými loděmi po celém světě

PLAVBY ZAOCEÁNSKÝMI LODĚMI PO MOŘÍCH a OCEÁNECH :

 

Co je Vám nabídnuto ?

5 – 23 ti denní plavby na lodích té nejlepší kvality ve dvou až čtyřlůžkových kajutách - vnitřních bez oken , vnějších s oknem a také v kajutě s balkonem – nejdražší. Ceny, které prezentujeme, jsou vždy za jednu osobu v uvedené kajutě, s plnou penzí, s využitím sportovišť, bazénů, výřivek ( osušky a lehátka v ceně ), divadla, koncertů a různých ukázek a výuk. Plná penze je možná od 6,00 hod. do 15,00 hod. A dále od 16,00 hod. do 24,00 hod. v samoobslužných restauracích – výběr z jídel na jaké si vzpomenete. Ovoce, zelenina, zákusky, deserty. Káva, čaj, mléko a voda s ledem a u snídaně i džusy v ceně. Obědy a večeře také možno v lux. restauraci s obsluhou – menu 6 chodů. V ceně též evropská snídaně do kajuty dle požádání. Platí se ostatní nápoje. Možno též chodit do restaurace s obsluhou – kompletní jídelníček - kde se pití platí. Co v ceně není ? Masáže,sauna, wellnes, kasino...a denní obslužné a spropitné od 4– 8,5,- E/den. Platí se při ukončení zájezu. Obchody se suvenýry, speciální bary.

Výlety z přístavů s CK MSC. Možno též samostatné taxi

Vzhledem k našemu partnerství s lodní společností MSC

dostáváme nabídky s předstihem i last minute za skvělé ceny !

Dopravu do přístavu a z přístavu zajistíme na přání mikrobusy. Cestou vždy ještě zastávka v turisticky zajímavé lokalitě. Možno i doprava vlastní s parkováním v přístavu za cca 200,- E/týden. Nebo busem z Vídně ( 5000,. Kč/os.) Nelze v případě odplutí např. z Benátek a připlutí do Janova. Možnost letecké dopravy od spol. MSC za slušné ceny.

Destinace.

Středozemní moře S, J, Z, V, Jižní Amerika, Střední Amerika, Aljaška, Karibik, Afrika, SAE.

Sezona – po celý rok.

Slevy pro novomanžele, při různých výročích a akcích.

A POZOR – DĚTI DO 17 let při ubytování v kabině se dvěma dosp.u většiny plaveb

Z D A R M A !!!

Příklad ceny partnerům:

12ti denní zájezd - listopad – jihozápad Evropy – I, F, E, ostrovy, Tunis ( Kartágo ), Sicilie – 10 destinací:

Dospělý: 650,- E + doprava do Janova a zpět za 4.000,- Kč a děti do 17ti let Z D A R M A. Platí pouze dopravu do a z přístavu 4

500,- až 5000,-Kč. POČÍTEJTE !

Při plavbě 3. - 11. listopadu: Benátky, Bari, Kotor, Athény, TR, Malta, Sicilie, Kréta, Řím, byla nejnižší teplota ( a zataženo) v Kotoru : 24°C.

INFO: LIDO-CS a Morava - CA J-S BRNO – tel: 605 525261 a 603 424847

Chomutov: P. Sanko - 777 796185

 

 

Náhledy fotografií ze složky Dovolená na lodi

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář