Jdi na obsah Jdi na menu

LODĚMI PO ŘEKÁCH a KANÁLECH

LODÍ PO ŘEKÁCH a KANÁLECH v HOLANDSKU, FRANCII …

Tyto týdenní cesty pro zájemce o poznání a nevšední zážitky při plavbě na lodi po řekách a kanálech, která nabízí ubytování ve 2lůž. kajutách ve velikosti vlakového kupé. Sprchy a WC rozdělené pro muže a ženy. Společenskou místnost, kuchyňku, palubu. V ceně je polopenze – snídaně a večeře. Většinou se přes noc kotví v loděnicích ( zvláště v NL ) se sprchami, WC, restauracemi a obchody u měst. Také ale někdy v přírodě na úvazech. Posezení na palubě bez problémů. Zastávky v zajímavých lokalitách samozřejmostí. Možnost půjčení kol.Ve F i např. víno, sýry...

DŮRAZNÉ UPOZORNĚNÍ !!!

TYTO CESTY NEJSOU PRO SNOBY, SAMOTÁŘE a ROZMAZLENCE ! ALE TAKÉ NE PRO PIJANY a KARBANÍKY s vysedáváním přes 22. hodinu večerní. Zvláště u složených skupin. Všichni ostatní jsou nadšeni !

TRASY: střední NL – Utrecht, řeka Vecht, jezera, Amsterdam, možno Vollendam, Narden...a sever NL,

F – i oblast Francie/Belgie :Verdun, Remeš, Namur...

Kanal MIDI – technický zázrak, nádhera jižní Francie a možno přidat nocleh/y a vidět Marseille, Avignon, Arles, Pont du Gard...Nejdražší varianta vzhledem k délce nájezdu do loděnice. Ale krásná.

TERMÍNY. Nejlépe a slušně cenově – duben - zač. května, 2.pol. září. Holandsko, vzhledem k tulipánům, rozhraní duben/květen

CENY: od 11. - 14.000,- Kč komplet

při MIDI a Provence + nocleh

Konkrétní nabídka:

Holandsko střed vč. Amsterodamu, řeka Vecht, kanály, Narden, IJsselmeer, Volendam....

konec dubna, doprava tam i zpět, polopenze, dohodnutá trasa, výlet cestou zpět do ČR. ( přesný termín dohodneme... květiny)

Předpokládaná cena 13.600,- Kč komplet

Přihlášky a rezervace NUTNĚ do 31.1. 2017

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář